login|daftar
BH Facebook Komuniti ↓
WAKTU SOLAT Kuala Lumpur
SUBUH
ZUHUR
ASAR
MAGHRIB
ISYAK
 
SMS waktu solat
... kawasan lain
Khamis , 24 April 2014
bullet Set BH sebagai Laman Utama bullet Arkib Berita : Seminggu | Sejak 1991
PILIHAN ENJIN CARIAN
BH TwitterBH Facebook

Redaksi

Ibu Pejabat

The New Straits Times Press (Malaysia) Berhad,
Berita Harian, Balai Berita, 31 Jalan Riong,
59100, Kuala Lumpur, Malaysia

Telefon: 603-2282 2323
Faks: 603-2056 7081, 603-2056 7082

Nama E-mel Jawatan Sambungan
Abdul Jalil Hamid jalil@bharian.com.my Pengarang Urusan Kumpulan NSTP
2242
Datuk Mior Kamarul Shahid mkamarul@bharian.com.my Pengarang Kumpulan BH
4441
Mahfar Ali mafa@bharian.com.my Timbalan Pengarang Kumpulan BH
4750
Norhayati Md Said yatisaid@bharian.com.my Pengarang Eksekutif Berita  
Zainor Said zaino@bharian.com.my Pengarang Eksekutif Rencana
Badrulhisham Othman baneta@bharian.com.my Pengarang Eksekutif Pengeluaran  
Rosli Safar bhnews@bharian.com.my Ketua Penyunting BH
4350
Hanizam Abdullah hanizam@bharian.com.my Pengarang Bersekutu Edisi Mingguan  
Ahmad Zaini Kamaruzzaman madzaini@bharian.com.my Ketua Pengarang Berita BH
4309
Azhar Abu Samah azharas@bharian.com.my Pengarang Meja Rencana
4454
Rasid Rahaman rasid@bharian.com.my Pengarang Meja Sukan
4356
Nurul Adlina Kamaludin adlina@bharian.com.my Pengarang Meja Famili
4421
Saidon Idris saidon@bharian.com.my Pengarang Meja Bisnes
4351
Muhd Yusuf Abu Bakar muhdyusuf@bharian.com.my Pengarang Meja Pendidikan
4770
Minarni Mat Saad minarni@bharian.com.my Pengarang Meja Keluaran Khas
4720
Salbiah Ani dahiya@bharian.com.my Pengarang Meja Sastera dan Budaya
4439
Zainudin Mohd Isa zainud@bharian.com.my Pengarang BH Online
4492
Akmal Abdullah akmel@bharian.com.my Pengarang Bintang Popular
4718
Mohd Zohri Sukimi (Zoy) mdzohri@bharian.com.my Ketua Meja Grafik
4460
Kamarudin Ahmad kdin90@bharian.com.my Ketua Foto BH
4390
Alamat Emel:
Meja Berita bhnews@bharian.com.my
Meja Sukan bhsukan@bharian.com.my
Meja Ekonomi bhbiz@bharian.com.my
Meja Pendidikan upen@bharian.com.my
Meja Wanita bhnita@bharian.com.my
Meja Hiburan bhhibur@bharian.com.my
Meja Sastera bhsastera@bharian.com.my