Redaksi

Meja Berita BH menggunakan alamat e-mel bhnews@bh.com.my bagi semua urusan makluman dan jemputan media.


Untuk sebarang maklum balas berhubung laman web BH, sila hantarkan kepada bhonline@bh.com.my.

Ibu Pejabat

The New Straits Times Press (Malaysia) Berhad,

Berita Harian, Balai Berita, 31 Jalan Riong,

59100, Kuala Lumpur, Malaysia

HOTLINE NSTP: 1-300-22-6787

Faks: 603-2056 7081, 603-2056 7082

NamaE-melJawatanSambungan
Datuk Ahmad Zaini Kamaruzzamanmadzaini@bh.com.myPengarang Eksekutif Berita, Rencana dan Digital
4309
Saidon Idrissaidon@bh.com.myPenulis Khas Kanan Ekonomi dan Ehwal Semasa
2169
Azhar Abu Samahazharas@bh.com.myPengarang Bersekutu BH
4931
M Thilinadanthilly@bh.com.myPengarang Bersekutu Berita dan Integrasi Media
4722
Kadir Dikohkadiro@bh.com.myPengarang Bersekutu Ehwal Semasa
4351
Dzulkfley Zanudindz@bh.com.myKetua Penyunting Berita dan Ehwal Semasa
4419
Nazaruddin A Bakarnazarudin@bh.com.myKetua Penyunting, Mingguan/BH2
4435
Zainudin Mohd Isazainud@bh.com.myPengarang BH Online
4492
Rasid Rahamanrasid@bh.com.myPengarang Sukan
4365
Fadzlena Jafarfadzlena@bh.com.myPengarang Pendidikan
4770
Shamshul Azree Samshirsazree@bh.com.myPengarang Hiburan
4699
Nazmi Yaakubnazmi@bh.com.myPengarang Sastera dan Budaya
4439
Jami'ah Shukrijamia@bh.com.myPengarang Famili
4020
Muhamad Shahrul Nizam Manshormuhamadshahrul@bh.com.myPengarang Seni dan Susun Atur BH
4024
Azman Abdul Hamidazmanabdulhamid@bh.com.myPengarang Rencana/Lidah Pengarang
4694
V Asokanasokan@bh.com.myPengarang Luar Negara
4420
 
Alamat Emel:
Meja Beritabhnews@bh.com.my
Meja Sukanbhsukan@bh.com.my
Meja Ekonomibhbiz@bh.com.my
Meja Pendidikanupen@bh.com.my
Meja Wanitabhnita@bh.com.my
Meja Hiburanbhhip@bh.com.my
Meja Sasterabhsastera@bh.com.my
Berita Harian X